Oferty specjalne

oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Opoczno

Opoczno
dom na sprzedaż

VTR-DS-1052

Dom w zabudowie szeregowej - OPOCZNO LOKALIZACJA To spokojna okolica domów jednorodzinnych na OSIEDLU PIASTOWSKIM. Droga, przy której znajduje się dom służy wyłącznie mieszkańcom. Po większe zakupy można wybrać się do sieciowych sklepów. Jest też ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
491 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 708,33 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Opoczno
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

VTR-MS-1056

Co dzisiaj ciekawego? Komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na IV piętrze, o powierzchni 38 m2, położone w Tomaszowie Mazowieckim na osiedlu zamkniętym Nowy Niebrów. Mieszkanie nowocześnie urządzone, nawiązujące do ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 842,11 zł
cena 488 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na wynajem

VTR-MW-1070

Polecamy Państwu do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe,  usytuowane na czwartym piętrze w nowym bloku, ocieplonym i otynkowanym, wyposażonym w windę. Teren wokół bloku ogrodzony. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.  W sąsiedztwie: szkoły różnego ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
39,34 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

VTR-MS-1084

Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na I piętrze w zadbanym bloku czteropiętrowym, znajdującym się w okolicy ścisłego centrum Tomaszowa Mazowieckiego przy ulicy Stolarskiej. Takie położenie pozwala na szybkie załatwienie wszystkich spraw dnia ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 375,00 zł
cena 450 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na wynajem

VTR-MW-1085

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na I piętrze w nowym bloku, wyposażonym w windę. Teren wokół bloku ogrodzony. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 w wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Z przedpokoju znajdują się wejścia ...

Powierzchnia
46,16 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,16 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki

rozumiem