Witamy na stronie VESTER NIERUCHOMOŚCI i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Działamy na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Nasza oferta wciąż się zmienia i poszerza, dlatego też zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony internetowej, jak również osobistego kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania pełnych informacji na temat oferowanych przez nas nieruchomości.

Naszym klientom zapewniamy obsługę prawną. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami i notariuszami. Biuro nasze pomaga również Klientom w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Stała współpraca z bankami przyspiesza i ułatwia naszym Klientom procedurę ubiegania się o kredyt.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. 

Naszą dewizą jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji i zachowanie najwyższych standardów przy wykonywaniu czynności zawodowych.

Liczymy że biuro, które udało nam się stworzyć, spełni Państwa oczekiwania. Najlepszą zaś rekomendacją dla naszego biura będą zadowoleni Klienci, którzy za naszym pośrednictwem przeprowadzili udane transakcje i nadal chcą korzystać z naszych usług jednocześnie polecając nas innym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Transakcje nadzoruje Joanna Sęk, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22397 oraz licencjonowany Zarządca Nieruchomości nr 28563.